NL  EN 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
PINGOLF
TEAMTOERNOOI
CLASSICS
UITSLAGEN
DEELNEMERS
LIVESTREAM
FLIPPERKASTEN
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
RESULTS (07/10)


 
Results


FINALE UITSLAGEN BOP 2019

Klik de link om de kwalificatieranking te zien van het hoofdtoernooi op zaterdag, alsook deze van de classics van het gehele weekend en de jeugd op zaterdagKWALIFICATIES 2019
Klik de link om de finale IFPA uitslag en WPPR te zien: IFPA SITE (volgt binnenkort)


Hoofdtoernooi top 4:
1) Albert Nomden (NL)
2) Paul Jongma (NL)
3) Paul Englert
4) Korben Van Wonterghem (BE)

Pingolf:
1) Mark van der Gugten (NL)
2) Kurt Louwie (BE)
3) Arvid Flygare (SE)
4) Rob Overdijk (NL)

Jeugdwedstrijd - 12:
1) Arvid Flygar (SE)
2) Loeke Dubelloy (BE)
3) Alexandre Bouet (FR)
4) Onora Roman (BE)

Jeugdwedstrijd + 12:
1) Sander Van Wonterghem (BE)
2) Viggo Löwgren (SE)
3) Leo Marshall (GB)
4) Emile Quintijn (BE)

Classics toernooi top 4:
1) Paul Jongma (NL)
2) Mark van der Gugten (NL)
3) Laurent Monnier (FR)
4) Erwin Deutschländer (DE)

Team toernooi:
1) Dutch Pinball Team (NL): Albert Nomden (c), Paul Jongma, Mark van der Gugten, Dirk Klaver
2) Masters of Pinballs (BE): Thomas Van Clapdorp, Didier Dujardin, Ivan Geentjens, Kevin Roelants


FINALE UITSLAGEN BOP 2017

Hoofdtoernooi top 4:
1) Axel Bouet (FR)
2) Cayle George (US)
3) Sébastien Puertas (FR)
4) David Deturck (BE)


Belgian Tripel 9:
1) Cayle George (US)
2) Dirk Elzholz (DE)
3) Albert Nomden (NL)
4) Wayne Johns (UK)

Jeugdwedstrijd - 12:
1) Sander Van Wonterghem (BE)
2) Louis Deturck (BE)
3) Louis Quintijn (BE)
4) Daan Rosveldt (BE)

Jeugdwedstrijd + 12:
1) Korben Van Wonterghem (BE)
2) Timber Engelbeen (BE)
3) Julian Falhof (DK)
4) Emile Quintijn (BE)

Classics:
1) Rich Mallet (UK)
2) David Dutton (UK)
3) Greg Mott (UK)
4) Sebastien Puertas (FR)


FINALE UITSLAGEN BOP 2016

Cayle George wint het BOP voor de 2de keer! Proficiat Cayle!


Klik de link om de kwalificatieranking te zien van het hoofdtoernooi op zaterdag, alsook deze van de classics van het gehele weekend en de jeugd op zondag: KWALIFICATIES 2016

Klik de link om de finale IFPA uitslag en WPPR te zien: IFPA SITE


Hoofdtoernooi top 4:
1) Cayle George (USA)
2) Daniele Acciari (IT)
3) Frank Bona (FR)
4) Erwin Deutschländer (DE)


Teamwedstrijd:
1) KDIT (BE)
2) De Boertjes (BE)
3) The Insiders (FR)
4) Pinball DNA (NL)

Jeugdwedstrijd:
1) Thomas van Clapdorp (BE)
2) Timber Engelbeen (BE)
3) Korben Van Wonterghem (BE)
4) Sander Van Wonterghem (BE)

Classics:
1) Julio Vicario Soriano (ES)
2) John van der Wulp (NL)
3) David Mainwaring (UK)
4) Cayle George (USA)

Winner who takes it all:
1) Mads Kristensen (DK)
2) Dieter Bouckaert (BE)
3) Lars Jensen (DK)
4) Erwin Deutschländer (DE)


FINALE UITSLAGEN BOP 2014

Regerend wereldkampioen Cayle George wint het BOP 2014. Na een spannende finale bevestigt Cayle zn kunnen en neemt zo de trofee mee naar de states.

Hoofdtoernooi top 4:
1) Cayle George (USA)
2) Robert Sutter (CH)
3) Lieven Engelbeen (BE)
4) Michel Rorive (BE)

Klik de link om de einduitslagen te zien van het hoofdtoernooi en de classics: HOOFDTOERNOOI EN CLASSICS 2014
Klik de link om de kwalificatieranking te zien van het hoofdtoernooi op zaterdag: KWALIFICATIE ZATERDAG 04/10/2014

Teamwedstrijd:
1) Dutch Pinball Team (NL)
2) Team Sweden (SE)
3) Team KDIG (BE)
4) Team France (FR)

Jeugdwedstrijd:
1) Adam Bona (FR)
2) Jorn Dujardin (BE)
3) Timber Engelbeen (BE)
4) Sander Vanwonterghem (BE)

Classics:
1) David Mainwaring (UK)
2) Maarten Lemey (BE)
3) Helena Walter (SE)
4) Greg Siegele (AU)





FINALE UITSLAGEN BOP 2013

Hoofdtoernooi:

1) Kisiel Marcin (PL)
2) Paul Jongma (NL)
3) Timothée Hulin-Bouard (FR)
4) Dirk Elzholz (DE)

Totale uitslag: Klik (IFPA website)

Teamtoernooi:

1) Dutch Pinball Team (NL) (Albert Nomden, Paul Jongma, Joska Keunekamp, Edwin Nijs)
2) KDIG (BE) (Kevin Roelants, Glenn Pellis, Ivan Geentjes, Didier Dujardin)

Jeugdtoernooi

1) Thomas Van Clapdorp (BE)
2) Tom Vis (NL)
3) Drew Heikamp (DE)
4) Korben Van Wonterghem (BE)


Winner Takes it all

1) David Deturck (BE)
2) Roy Wils (NL)
3) David Gremillet (FR)

Rangschikking hoofdtoernooi kwalificatie ZATERDAG.

KWALIFICATIE ZATERDAG



FINALE UITSLAGEN BOP 2012

Hoofdtoernooi:
1) Martin Ayub (UK)
2) Taco Wouters (NL)
3) Roy Wils (NL)
4) Frank Bona (FR)

Volledige uitslagen eindrondes zondag: PDF EINDRONDES ZONDAG

Jeugdtoernooi:
1) Korben Van Wonterghem (BE)
2) Adam Bona (FR)
3) Joren Engelbeen (BE)
4) Thomas Van Clapdorp (BE)

Teamtoernooi:
1) Dutch Pinball Team (NL) (Albert Nomden, Ad Jonker, Joska Keunekamp, Edwin Nijs)
2) Team Flipperen For Fun (BE) (Joeri Stroobants, Kelly Lembrechts, Stan Wydooghe/Pascal Leroy, Jens Vercruyssen)

Winner who took it all:
1) Frank Bona (FR)
gevolg door: Brenn Oosterbaan (NL), Roy Wils (NL), Martijn van Aken (NL)



Copyright BFB    2012-2019