NL  EN 

HOME
HOOFDTOERNOOI
JEUGDTOERNOOI
PINGOLF
TEAMTOERNOOI
CLASSICS
INSCHRIJVEN
DEELNEMERS
LIVESTREAM
FLIPPERKASTEN
LOCATIE
ROUTE EN HOTELS
CONTACT


UPDATES
TEAM INFO (14/07)


  
 Onderstaand vindt u de lijst van de reeds geregistreerde spelers voor het BOP 2019. Het maximum aantal toegelaten spelers voor het hoofdtoernooi is 250! Iedere registratie hoger dan 250 komt dus automatisch op de reservelijst. Bij annulatie/niet betalen van inschrijving van spelers uit de eerste 250 worden de personen van de reservelijst gecontacteerd. (Annulatie met terugbetaling is mogelijk tot max 10 dagen voor aanvang van het BOP.) Vanaf 03 juni tot en met 11 juni kan ieder land 8 spelers naar keuze voorinschrijven (via IFPA country director).

    
NrAchternaamGemeenteLandReg. datumBetaaldTimeSlot
001Deturck David IFPALAUWEBE3-6-2019C: 14u30-17u
002Kevin Sultana IFPAMelliehaMT10-6-2019C: 14u30-17u
003Rich Mallet IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
004Peter Blakemore IFPASalisburyGB11-6-2019E: 19u30-22u
005David Mainwaring IFPADidcotGB11-6-2019B: 12u-14u30
006Greg Mott IFPASwanageGB11-6-2019B: 12u-14u30
007Tim Thornton IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
008Wayne Johns IFPAWalsallGB11-6-2019D: 17u-19u30
009Nick Marshall IFPAUttoxeterGB11-6-2019C: 14u30-17u
010Vin Jauhal IFPALondonGB11-6-2019C: 14u30-17u
011Paul Jongma IFPAGroningenNL11-6-2019B: 12u-14u30
012Albert Nomden IFPAMuntendamNL11-6-2019B: 12u-14u30
013Taco Wouters IFPASittardNL11-6-2019D: 17u-19u30
014John van der Wulp IFPAHendrik Ido AmbachtNL11-6-2019C: 14u30-17u
015Mark van der Gugten IFPAZwolleNL11-6-2019B: 12u-14u30
016Martijn van Amsterdam IFPAAlphen aan den RijnNL11-6-2019B: 12u-14u30
017Helen de Haan-Verbeek IFPAHoornNL11-6-2019C: 14u30-17u
018Ad Jonker IFPADen HaagNL11-6-2019C: 14u30-17u
019Simone Fontana IFPAMilanIT11-6-2019C: 14u30-17u
020Frank Nilsen IFPAHellNO11-6-2019C: 14u30-17u
021Franck Bona IFPALilleFR11-6-2019 C: 14u30-17u
022Sebastien Puertas IFPAParisFR11-6-2019D: 17u-19u30
023Archibald Lefèvre IFPAParisFR11-6-2019D: 17u-19u30
024Alain Boulieu IFPA-FR11-6-2019A: 09u30-12u
025Laurence Boulieu IFPA-FR11-6-2019A: 09u30-12u
026Matthieu Drai IFPA-FR11-6-2019D: 17u-19u30
027Clément Drai-FR11-6-2019D: 17u-19u30
028Dirk Elzholz IFPAOsnabrückDE11-6-2019B: 12u-14u30
029Philipp Unger IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
030Marc Steinmeier IFPABlomberg DE11-6-2019A: 09u30-12u
031Mathias Jäger IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
032Jürgen Schmitz IFPAJülichDE11-6-2019C: 14u30-17u
033Fabian Mombauer IFPARösrathDE11-6-2019B: 12u-14u30
034Marcus Mombauer IFPARösrathDE11-6-2019B: 12u-14u30
035Dieter Walscheid IFPABad HonnefDE11-6-2019C: 14u30-17u
036David Dahl-Hansson IFPAPartilleSE12-6-2019E: 19u30-22u
037Karyn Kiser IFPAPartilleSE12-6-2019E: 19u30-22u
038Johan Flygare IFPA-SE12-6-2019E: 19u30-22u
039Arvid Flygare IFPA-SE12-6-2019E: 19u30-22u
040Fredrik Löwgren IFPAFurulund SE12-6-2019E: 19u30-22u
041Viggo Löwgren IFPAFurulund SE12-6-2019E: 19u30-22u
042Peter Andras Simon IFPABudapestHU12-6-2019 C: 14u30-17u
043Boldizsar Botka IFPADunakesziHU12-6-2019 D: 17u-19u30
044Gabriel Ortiz IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
045Rafael Masedo Rodríguez IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
046Pablo Crespo García IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
047Santiago Elices IFPASalamancaES12-6-2019B: 12u-14u30
048Juan Luis Santos Gómez IFPACastilla-La ManchaES12-6-2019B: 12u-14u30
049César Dubón Martínez IFPAZaragoza ES12-6-2019B: 12u-14u30
050Miguel Ramón Ferruz IFPAZaragozaES12-6-2019B: 12u-14u30
051Didier Dujardin IFPABeerveldeBE12-6-2019D: 17u-19u30
052Ivan Geentjes IFPATurnhoutBE12-6-2019D: 17u-19u30
053Thomas Van Clapdorp IFPASint-NiklaasBE12-6-2019C: 14u30-17u
054Dominique De Cock IFPABrayBE12-6-2019E: 19u30-22u
055Lieven Engelbeen IFPAEkeBE12-6-2019D: 17u-19u30
056Michel Rorive IFPALiègeBE12-6-2019C: 14u30-17u
057Mathias Leurs IFPAOostendeBE12-6-2019A: 09u30-12u
058Alejandro Yepes Piedra IFPAMadridES12-6-2019B: 12u-14u30
059Tom Geneyn IFPATorhoutBE12-6-2019E: 19u30-22u
060Evert Brochez IFPASint-NiklaasBE12-6-2019E: 19u30-22u
061Olivier Leurs (organisation) IFPAOostende aan 'tzeetjeBE12-6-2019A: 09u30-12u
062Dennis Verleyen (organisation) IFPAMelleBE12-6-2019E: 19u30-22u
063Glenn Verhoosele (organisation) IFPAEkeBE12-6-2019D: 17u-19u30
064Jos Deboosere (organisation) IFPAKortrijkBE12-6-2019E: 19u30-22u
065Steven Quintijn (organisation) IFPAVlekkemBE12-6-2019B: 12u-14u30
066Steven Demets (organisation) IFPAVilvoordeBE12-6-2019E: 19u30-22u
067Pascal Van Wonterghem (organisation) IFPADeinzeBE12-6-2019E: 19u30-22u
068Pascal Leroy (organisation) IFPAGentBE12-6-2019D: 17u-19u30
069Anthony Streulens (organisation) IFPA BE12-6-2019B: 12u-14u30
070Luc Goovaerts (organisation) IFPA BE12-6-2019C: 14u30-17u
071Kaylee Andreas MariaOostendeBE12-6-2019A: 09u30-12u
072Mario Vercauteren IFPASint-NiklaasBE12-6-2019D: 17u-19u30
073Ian Hawkesworth IFPA DK12-6-2019E: 19u30-22u
074Henning Danni Lescher IFPA DK12-6-2019 E: 19u30-22u
075Robert Lau IFPACopenhagenDK12-6-2019E: 19u30-22u
076Lene Andersen IFPA BE12-6-2019A: 09u30-12u
077Vincent Chardome IFPA BE12-6-2019A: 09u30-12u
078Kevin RoelantsBurchtBE13-6-2019D: 17u-19u30
079Petra Uyttenhove IFPADuinbergenBE13-6-2019B: 12u-14u30
080Indy Vanhoutteghem IFPAMoorseleBE13-6-2019E: 19u30-22u
081Maarten LemeyIZEGEMBE13-6-2019C: 14u30-17u
082anthony rorive IFPAliègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
083kris Van Clapdorp IFPASint niklaasBE13-6-2019D: 17u-19u30
084Benny De ClercqStekeneBE13-6-2019B: 12u-14u30
085Björn Brand IFPABinnenmaasNL13-6-2019B: 12u-14u30
086Jochen Jaspers IFPABilzenBE13-6-2019C: 14u30-17u
087Kirk Sadler IFPATamworthGB13-6-2019B: 12u-14u30
088Tom LoomansAmsterdamNL13-6-2019B: 12u-14u30
089François de Wrangel  IFPAWalhain BE13-6-2019B: 12u-14u30
090Mario Schröder IFPASoestDE13-6-2019C: 14u30-17u
091Fabio VillanuevaAmersfoortNL13-6-2019C: 14u30-17u
092Joachim Reniers IFPAGeelBE13-6-2019E: 19u30-22u
093Fred Vdbosch DuffelBE13-6-2019C: 14u30-17u
094ruben Dubelloynieuwkerken-waasBE13-6-2019E: 19u30-22u
095Begona Motilla IFPAMadridES13-6-2019B: 12u-14u30
096David Vanhoutteghem IFPAMoorseleBE13-6-2019E: 19u30-22u
097christoph D'Hanens IFPAtemseBE13-6-2019E: 19u30-22u
098Korben Van WonterghemDeinzeBE13-6-2019C: 14u30-17u
099nico rosveldsopvelpBE13-6-2019C: 14u30-17u
100Roy Smith IFPANottinghamGB13-6-2019B: 12u-14u30
101Marnix Goethals IFPATorhoutBE13-6-2019D: 17u-19u30
102Rakesh Kanhai IFPAZuid HollandNL13-6-2019B: 12u-14u30
103Kasper Maarbjerg IFPACopenhagenDK13-6-2019C: 14u30-17u
104Evelien CrevitsIzegemBE13-6-2019C: 14u30-17u
105renders olivier IFPAcharleroiBE13-6-2019D: 17u-19u30
106jean-louis chevalier IFPANantesFR13-6-2019A: 09u30-12u
107Laurent Monnier IFPANotre Dame de SanilhacFR13-6-2019C: 14u30-17u
108Geert Raes IFPANinoveBE13-6-2019C: 14u30-17u
109Guido Christiansen IFPARemscheidDE13-6-2019C: 14u30-17u
110Steven Smith IFPASstaffordGB13-6-2019B: 12u-14u30
111Leo Marshall IFPAUttoxeter GB13-6-2019C: 14u30-17u
112Christophe Berry IFPAParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
113Ralf Behr IFPAKrefeldDE13-6-2019C: 14u30-17u
114Jochen Krieger IFPABad SassendorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
115Thomas RomanBAMBRUGGEBE13-6-2019 C: 14u30-17u
116Forneville Pascal IFPALokerenBE13-6-2019B: 12u-14u30
117Desot EvelyneDuffelBE13-6-2019C: 14u30-17u
118Jesse Walker  IFPABirminghamGB13-6-2019B: 12u-14u30
119Leandro Goethals IFPATorhoutBE13-6-2019D: 17u-19u30
120Martijn van Aken IFPAZuid-HollandNL13-6-2019B: 12u-14u30
121Eric Houtteman IFPAKnokke-HeistBE13-6-2019B: 12u-14u30
122Romain Wilem IFPALiègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
123Martin Christiansen IFPAHelsingorDK13-6-2019C: 14u30-17u
124Thomas Ferocino IFPAElsdorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
125Norbert Broman IFPARotterdamNL13-6-2019E: 19u30-22u
126isabelle chevalier IFPANantesFR13-6-2019A: 09u30-12u
127Bert VanhesscheLendeleeBE13-6-2019C: 14u30-17u
128Vincent Debo IFPAKortrijkBE13-6-2019E: 19u30-22u
129Peter VerlindenMortselBE13-6-2019A: 09u30-12u
130Jean-Luc Di Meglio IFPACarcassonneFR13-6-2019C: 14u30-17u
131Ludovic LevyBruxellesBE13-6-2019D: 17u-19u30
132Steven MeeussenWommelgemBE13-6-2019E: 19u30-22u
133Manuela Krieger IFPABad SassendorfDE13-6-2019C: 14u30-17u
134Bart Evers IFPALeuvenBE13-6-2019E: 19u30-22u
135karim HallemansBeerselBE13-6-2019D: 17u-19u30
136Laurent Mahé IFPAParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
137Ralf Wittwer IFPAWerlDE13-6-2019C: 14u30-17u
138Kelly LembrechtsKapellenBE13-6-2019E: 19u30-22u
139Guy Wilem IFPALiègeBE13-6-2019C: 14u30-17u
140Anke BaeyensWommelgemBE13-6-2019E: 19u30-22u
141Günther BusscheOostakkerBE13-6-2019C: 14u30-17u
142Tine VandenberghLendeleeBE13-6-2019A: 09u30-12u
143Tamás Marjai IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
144Dirk KlaverLeeuwardenNL13-6-2019B: 12u-14u30
145Angelo KindermansScheldewindekeBE13-6-2019 C: 14u30-17u
146Mario Vandermeulen IFPALeuvenBE13-6-2019E: 19u30-22u
147Joeri StroobantskapellenBE13-6-2019E: 19u30-22u
148Dan Lewell IFPANorthamptonGB13-6-2019C: 14u30-17u
149Ann VerbercktMortselBE13-6-2019A: 09u30-12u
150Richard Zoellig IFPAPP SchaffhausenCH13-6-2019B: 12u-14u30
151Hammadi Haouas IFPANantesFR13-6-2019 D: 17u-19u30
152Adrien Marjainé Brassó IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
153Wim Nolmans IFPABrusselBE13-6-2019E: 19u30-22u
154Jan Hop IFPAAmersfoortNL13-6-2019D: 17u-19u30
155Rob Overdijk IFPARotterdamNL13-6-2019D: 17u-19u30
156János Sándor IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
157Ritchie Cicilia  IFPAAmersfoortNL13-6-2019D: 17u-19u30
158Gabriella dr. Medgyesi IFPABudapestHU13-6-2019D: 17u-19u30
159Don Van HalBerkel en RodenrijsNL13-6-2019 B: 12u-14u30
160Axel BouetParisFR13-6-2019D: 17u-19u30
161Rob Breyne IFPAGentBE13-6-2019D: 17u-19u30
162Nick Van VosselTemseBE13-6-2019B: 12u-14u30
163Alex Berta IFPALondonGB13-6-2019B: 12u-14u30
164Edina Berta IFPALondonGB13-6-2019B: 12u-14u30
165Laurens Verwaetermeulen IFPAGentBE13-6-2019B: 12u-14u30
166Bruynseels YvesOostendeBE13-6-2019B: 12u-14u30
167Dylan Vander icktBeerselBE13-6-2019 D: 17u-19u30
168gerald bruneelcharleroiBE13-6-2019 E: 19u30-22u
169Lieven MeysOordegemBE13-6-2019B: 12u-14u30
170Dirk De GrooteAntwerpenBE13-6-2019A: 09u30-12u
171Ronny Van den berk IFPAMerksemBE13-6-2019 E: 19u30-22u
172Steven De Maer IFPAKessel-LoBE13-6-2019D: 17u-19u30
173desarthe damien IFPAORVEAU BELLESAUVEFR13-6-2019D: 17u-19u30
174 Carl BierkensKalmthoutBE13-6-2019A: 09u30-12u
175Louwie KurtMiddelkerkeBE13-6-2019D: 17u-19u30
176Edwin NijsWamelNL13-6-2019 D: 17u-19u30
177Dieter BouckaertMoorseleBE13-6-2019D: 17u-19u30
178pieter bouckaertmoorseleBE13-6-2019D: 17u-19u30
179Fabian Kretschmer IFPASolingenDE13-6-2019D: 17u-19u30
180Linden Frank IFPAWürselenDE13-6-2019D: 17u-19u30
181Tiny De bie IFPAKessel-LoBE13-6-2019D: 17u-19u30
182Wauter KindtIzegemBE13-6-2019A: 09u30-12u
183Tim Brouns IFPAOostendeBE13-6-2019 B: 12u-14u30
184Auriol Adelinle mansFR13-6-2019D: 17u-19u30
185Eid Torsten IFPAOberurselDE13-6-2019D: 17u-19u30
186Ken CasteleynLokeren BE13-6-2019B: 12u-14u30
187Vinnie De SmetSint-PauwelsBE13-6-2019A: 09u30-12u
188Medaillon Albert IFPAHattersheim am MainDE14-6-2019D: 17u-19u30
189Jörn Runge IFPASchwelmDE14-6-2019C: 14u30-17u
190Nick Hamill IFPACroydonGB14-6-2019D: 17u-19u30
191Thomas Doepelheuer IFPACologneDE14-6-2019E: 19u30-22u
192John NaessensIzegemBE14-6-2019A: 09u30-12u
193Ben ZaadHeerlenNL14-6-2019D: 17u-19u30
194Tim KreukelsBrunssumNL14-6-2019D: 17u-19u30
195Edwin BaelenWevelgemBE14-6-2019B: 12u-14u30
196Tommy Sanders IFPASint-Gillis-WaasBE14-6-2019E: 19u30-22u
197Dirk AmelinckxLembeekBE14-6-2019E: 19u30-22u
198Jan Houtteman IFPAKnokke-HeistBE14-6-2019A: 09u30-12u
199nikola petrovic1180BE14-6-2019 B: 12u-14u30
200hans rappéheist aan zeeBE14-6-2019A: 09u30-12u
201Timmy De MeeterAsseBE14-6-2019 A: 09u30-12u
202Jolien MoensAsseBE14-6-2019 A: 09u30-12u
203Decloedt MachteldBeerveldeBE14-6-2019E: 19u30-22u
204Jorn DujardinBeerveldeBE14-6-2019E: 19u30-22u
205Jean-Marc PAULBrusselsBE14-6-2019E: 19u30-22u
206Bernard DumontMarche en FamenneBE14-6-2019E: 19u30-22u
207Horn László IFPAHungaryHU14-6-2019 A: 09u30-12u
208Timber Engelbeen IFPAEkeBE14-6-2019E: 19u30-22u
209FARIGOUL Mickael IFPAmoslinsFR14-6-2019A: 09u30-12u
210Fournié Séverine IFPAmoslinsFR14-6-2019A: 09u30-12u
211WOZNIAK Joel IFPALiegeBE14-6-2019E: 19u30-22u
212Cuypers DenisLiegeBE14-6-2019 E: 19u30-22u
213Peter Van den Bergh IFPABeverenBE15-6-2019E: 19u30-22u
214Paul Englert IFPAAachenDE15-6-2019A: 09u30-12u
215Erwin Deutschländer IFPAGöttingenDE15-6-2019E: 19u30-22u
216Clément Hallé IFPAParisFR15-6-2019D: 17u-19u30
217Lloyd Couhysder IFPAKnokke-HeistBE15-6-2019A: 09u30-12u
218Niclas Eklund IFPAHudiksvallSE15-6-2019E: 19u30-22u
219Patrick GoessensMerelbekeBE15-6-2019B: 12u-14u30
220Bart Baeyens BE16-6-2019A: 09u30-12u
221Michel Van den ElzenEschNL16-6-2019E: 19u30-22u
222daniel decorteoostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
223Decorte jasonOostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
224vandecasteele nickoostendeBE16-6-2019A: 09u30-12u
225Eric BuysenKapellenBE17-6-2019 A: 09u30-12u
226Yuri Helsen IFPASint-NiklaasBE17-6-2019 A: 09u30-12u
227Jens Vercruyssen IFPASint-NiklaasBE17-6-2019A: 09u30-12u
228Christophe LeroyternatBE17-6-2019E: 19u30-22u
229Bart BringmansBilzenBE18-6-2019A: 09u30-12u
230Cindy LiesensBilzenBE18-6-2019A: 09u30-12u
231wim lootenseineBE18-6-2019 A: 09u30-12u
232Gabriel Molotov Gavrilita IFPABucharestRO18-6-2019A: 09u30-12u
233Stephane Swaenepoel IFPAATTICHESFR18-6-2019A: 09u30-12u
234Gert Hammel IFPAWetterenBE18-6-2019A: 09u30-12u
235Jani Saari IFPATampereFI18-6-2019A: 09u30-12u
236Juha Viitanen IFPAJärvenpääFI18-6-2019A: 09u30-12u
237Perttu Pesä IFPATampereFI18-6-2019 A: 09u30-12u
238Rayne PassmoreLondonGB19-6-2019A: 09u30-12u
239Jenette PassmoreLondonGR19-6-2019A: 09u30-12u
240Axel Werner-Schulz IFPABadenhausenDE19-6-2019A: 09u30-12u
241Ben GrossUtrechtNL20-6-2019A: 09u30-12u
242Theo de Reuver IFPAOSSNL22-6-2019A: 09u30-12u
243Mary van der Putten IFPAOssNL22-6-2019A: 09u30-12u
244Hugh Dickson IFPADutton ParkAU25-6-2019 B: 12u-14u30
245Kym ClaphamBrisbaneAU25-6-2019 E: 19u30-22u
246Andreas Maarbjerg IFPACopenhagenDK29-6-2019B: 12u-14u30
247Eric Fryc IFPAMinneapolisUS30-6-2019C: 14u30-17u
248Patrice LuwelVorstBE2-7-2019 B: 12u-14u30
249Leo Van WemmelGentBE3-7-2019 D: 17u-19u30
250Jelle van DammeSint-NiklaasBE8-7-2019 NVT - N/A
251Sanne De Clerck (Reserve)Sint-niklaasBE8-7-2019 NVT - N/A
252Sebastiaan Eiselin IFPA (Reserve)AmsterdamNL10-7-2019 NVT - N/A
253Christian Diederich (Reserve)VilvoordeBE16-7-2019 NVT - N/A
254yvan raets (Reserve)stabroekBE19-7-2019 A: 09u30-12u
255Andrew Foster IFPA (Reserve)SouthportGB20-7-2019 NVT - N/A
256Maurice Ney (Reserve)KeispeltLU24-7-2019 NVT - N/A
257Kevin Van Weyenberg (Reserve)GeraardsbergenBE30-7-2019 NVT - N/A
258François Duperron  IFPA (Reserve)AmiensFR9-8-2019 NVT - N/A
259stefan cosyn IFPA (Reserve)Knokke-HeistBE17-8-2019 E: 19u30-22u
260Koen Willocx IFPA (Reserve)-BE23-8-2019NVT - N/A
261Jilles Eijking IFPA (Reserve)AmsterdamNL25-8-2019 NVT - N/A
262Sam McCourt IFPA (Reserve)LondonGB25-8-2019 NVT - N/A

    
NrAchternaamGemeenteLandReg. datumBetaald
401Daan RosveldsOpvelpBE13-6-2019 
402Louis DeturckLAUWEBE13-6-2019 
403finn D'HanenstemseBE13-6-2019 
404Jan HouttemanKnokke-HeistBE13-6-2019 
405Joppe D'HanenstemseBE13-6-2019 
406Nell D'HanenstemseBE13-6-2019 
407Onora RomanBAMBRUGGEBE13-6-2019 
408Arvid FlygareLundSE14-6-2019 
409Viggo LöwgrenFurulundSE14-6-2019 
410Van den Bergh PeekeBeverenBE15-6-2019 
411Bram Van den BerghBeverenBE15-6-2019 
412Lloyd CouhysderKnokke-HeistBE15-6-2019 
413Robin GoessensMerelbekeBE15-6-2019 
414Leo MarshallUttoxeterGB16-6-2019 
415Eva BruynseelsOostendeBE18-6-2019 
416Lotte Van WonterghemDeinzeBE23-8-2019 
417Sander Van WonterghemDeinzeBE23-8-2019 


Copyright BFB    2012-2019